Prochoice Mama Sizce Nasıldır ?

kaanoclnn

Anket

Matisse 10 KG 237 TL
(2 oy)
ProChoice 15 KG 231 TL
(2 oy)
Toplam (4 oy)

Merhaba,bütçe sıkıntılarımdan dolayı mama konusunda çok kararsız kaldım. Matisse Kitten 10 kg'lık almayı düşünüyordum fakat daha uygun fiyata ProChoice 15 kg mama var. 5 kg'lık fark baya bir süre idare eder bizi diye düşünüyorum. Matisse mutlaka daha kalitelidir ama sizin ProChoice hakkındaki görüşleriniz ne acaba kullanılabilir bir mama mı ?

1 CEVAP

zuhall

Prochoiceda icerik kismina bakarsaniz ana bileseninin et seklinde degil protein ya da un seklinde yazildigini gorursunuz. Bunlar maalesef ki pek guvenilir degil. Matisse de cok iyi mama olmamakla birlikte prochoice a tercih ederdim. Illa prochoice alcaksaniz tahilsiz olanini alabilirsiniz ama onun fiyati matisseyi asabilir.