Tavşanım Çiğköfte Yedi, Bir Şey Olur Mu ?

Tavsanimvar

Arkadaşlar acil yazdım! Arkadaşlar biz Adıyamanlıyız. Dün akşam eşim çiğköfte yoğuruyordu, ben de onun terini siliyordum. O arada da tavşanımız Abuzer odada fıldır fıldır geziyordu. Biz de marulun arasına çiğköfte koymuştuk. Bir baktık Abuzer onları yemeye başlamış. Tam bir sıkımlık çiğköfteyi yemiş bitirmiş. Çok korkuyoruz tavşanımıza bir şey olur mu ?

2 CEVAP

Kazim1980

Yanında ayran içti mi içmedi mi? Ona göre yorum yapabilirim.

Terranova

Her şey, ardından şalgam suyu içip içmemesine bağlı.