Kedımın Cok Tuylerı Dokuluyor

BENU

kedımıı her hafta tarıyorum yınede tuylerı cok dokuluyor

3 CEVAP

DDDEENIZ

benimde irankedim ve tekirim var aynı sorun bizde yaşıyoruz veteriner hergun taramaya onerdi ve vitamin verdi "Veda- Phytoelite Clean skin" vitaminin ismi tamamen bitkesel veterinerde bulabilirsiniz.

hanifem

Birde haftada bir ya da iki kere yumurta sarısı da vermek iyi geliyor

umut61

Tüyler tamamen beslenme ile alakalıdır. En kaliteli mamayı verirsiniz dökülmesin diye ama daha fazla dökülür. O yüzden besin değer çok yüksek olmayan mama verin. farkı göreceksiniz.