Kedisine Arkadaş Arayan Var Mı? :D

minnoskoss_123

Merhaba kediciğimizi sahiplendirmek istiyoruz. 1 yaşında diye biliyorum. Bir Scottish olmasada cins meraklılarının ilgisini çeker herhalde bu minnoşlukla. İlgilenen varsa mesaj atabilir:)

5 CEVAP

minnoskoss_123

Tanıdıkları bu konuyla ilgilenen varsa lütfen yönlendirin. Sokakta üşümesin:(

lokum_british

Yuva arayanlar bölümüne ilan açarsanız daha çabuk sonuç alırsınız. Sokakta üşümesin derken ne demek istediniz? 1 yaşında bir ev kedisini sokağa bırakmaktan mı bahsediyorsunuz yoksa zaten sokakta yaşayan bir kediyi mi sahipkendireceksiniz?

minnoskoss_123

Sokakta yaşayan bir kediye yardım etmek istiyorum. Ben asla bir kediyi sokağa atacak kadar kalpsiz değilim. Kediye uzun zamandır bakıyorum, mamasını alıyorum, besliyorum ama sadece eve alma gibi bir şansım yok.

ayse1310

Buradan ilan açın mutlaka yuva bulursunuz.