Mama Yemiyor

eyuptrn1

İyi günler arkadaşlar proplan mama yiyordu oğlum günde 3 öğün iştahlı bir şekilde maması hızla tükenince Royal Canin Maxi Puppy mamaya geçtim ilk gün karışık yedi ama dün akşamdan beri neredeyse 12 saattir mamasını hiç yememiş sebebi ne olabilir. ve bu sorunu nasıl aşabilirim.

5 CEVAP

eyuptrn1

Sorun öteki mamanın bitmiş olması elimde sadece bu kaldı bide 15kg aldım 300 tl verip. ilk koyduğumda iştahlı yedi ama daha sonra yememesi şaşırttı. bu mamaya alıştırmanın bir yöntemi yok mu acaba tavsiye üzerine almıştım bumamayı

Mamasını beğenmemiştir yada bağırsaklarına zarar vermiş olabilir bazı ırklar seçici olur belki de ondandır

izmir_pet

Karisik verirsiniz. Eski mamadan co yeniden az verirsiniz. Kademe kademe yeninin miktarini artirirsiniz. Ama bu iki mamanin arasinda cok fark yok. Keske daha guzel biseye gecseydiniz

doren07

Eski mamasından 400 gr alın. Eski ve yeni karıştırarak verin her geçen gün eski mamayı azaltın.