Prochoice?.

Cakiland

Merhabaalar! Yine ben yine köpeğim ve yine mama yememe sorunu :::((? Köpeğim için n&d mama alıyorum fakat yemiyor. Denemediğim mama kalmadı. En son yeme garantili ve sağlıklı (?) denilen prochoice mamaya rastladım. Aç kalmasındansa yiyeceği bir mama mantıklı geliyor fakat bu mama ne kadar iyi hiç bilmiyorum. Deneyen, veya bir fikri olan yazabilir mi lütfen?

9 CEVAP

izmir_pet

Fiyat icerigin yaninda hayvansal deneyler yapan firmalar arasinda,bunuda goz onunde bulunduruyoruz:(

Erlsri

Bunu bilmiyordum :(

izmir_pet

Rc falanda hic sevmiyorum bu yuzdrn. Tabiki bicok alanda neredeyse her marka yapiyo ama mamalarda bari bildiklrrimize destek olmamaya calisiyoruz..:(

ayse1310

Ben iyi bir mama olduğunu düşünmüyorum açıkcası.

melikealgin

Denemedim ama sürekli olarak bu sitede kotulenen bi mama :/

Cakiland

Anladım:/ aşırı kararsızım ya

izmir_pet

Yanlis hatirliyorsunuz sanirim. En iyilerden kotuye dogru siralamada en son prochoice diyoruz:) proplana kesimlikle kotu diyoruz. Prochoice soyle diyim cok harika dgl ama yinede iyiden kotuye siraladigimizda en son sirada alinabilecek mama. Fiyatina gore tercih edilebilir... Tabi eger daha iyisini alamiyorsak:)

izmir_pet

Prochoice tahilsizlardan daha besleyicilerden alabilirseniz butceniz musaitse. Kopek mamalarini cok bilmiyorum ama vardi galiba. Yada arada et sulariyla islatirsiniz. Bazen etle karistirirsiniz falan desteklersiniz. O sekilde uygun olabilir biraz daha

Erlsri

Proplan'a neden kesinlikle kötü diyoruz ? fiyat / içerik oranı tahılı vs bunlardan başka daha kötü bi sorun mu var mamada ?