Köpek Nerede Diyarbakırın Neresinde

zaza212125

diyarbakırın neresinde

6 CEVAP

izmir_pet

Nasil anladiniz yaa masallahh:D ben valla hicbisey anlamadim ve suan mantikli geldi dediginiz:))

izmir_pet

Oyleyse yuva arayanlarr,barinaklarr, sokaklarr.. Heryerde bol bol varr. Keske sahiplenilseler :) 1cani kurtarsaniz bile, hayatina yeniden baslama sansini yakalicak o cocuk:)

guineapigela

Sanirim diyabakiedasiniz ve kopek istiyorsunuz dogru mu anladim

minnoskoss_123

Yuva arayanlardan bulabilirsiniz:D

izmir_pet

Anlatiyoz ama insallah dogru anlamisizdir. Kayip kopegini falan ariyosaa...

izmir_pet

Sorunuz neydi acaba:)