Bebeğimi Kim Sahiplenmek İster ?

CansuAyg

Arkadaşlar merhaba, Behlül benim canım dünyalar tatlısı bebeğim.. Burada fotolarını da paylaşıyorum arada. O kadar üzgünüm ki onu sahiplendirmek zorundayız :( Ankara içi sahiplendireceğim. İlan da paylaştım henüz onay bekliyor ama buradan da yazmak istedim belki yardımcı olmak isteyen olursa diye. Şimdiden teşekkür ederim hepinize...

20 CEVAP

Sedanurdrl

yalnız kalmayacağı bir yuva bulmak mantıklı çünkü bende bebeğimi yalnız kaldığı bir evden aldım. Eşi ve kendisi işe gidiyorlarmış atlasım evde tek başına kalıyormuş bu çok üzücü . bende işe gidiyorum ama annem evde.. şimdi ise atlasın yalnız kalmaya tahammülü yok , ben odanın kapısını kapatsam bile acı acı miyavlıyor kapıyı tırmalıyor kardeşlerimle eve akşam gelince atlas sevincinden kendinden geçiyor.. hele babam gelince sevincinden aklı yerinden çıkıyor kedinin .. biz kalabalık bir aileyiz , atlasda bizim bebeğimiz :)

satinalmayin

çok güzel mecburmusunuz vermeye?

CansuAyg

4 aylık daha minicik

CansuAyg

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

Recai44

Kedinize bir arkadaş bulursanız yanliz da kalabilir .