Bebeğimi Kim Sahiplenmek İster ?

CansuAyg

Arkadaşlar merhaba, Behlül benim canım dünyalar tatlısı bebeğim.. Burada fotolarını da paylaşıyorum arada. O kadar üzgünüm ki onu sahiplendirmek zorundayız :( Ankara içi sahiplendireceğim. İlan da paylaştım henüz onay bekliyor ama buradan da yazmak istedim belki yardımcı olmak isteyen olursa diye. Şimdiden teşekkür ederim hepinize...

20 CEVAP

CansuAyg

Hepinize değerli yorum ve fikirleriniz için teşekkür ediyorum. @ayse1310 bahsettiğiniz mama ve su kaplarını araştıracağım. Eşim de bende hatta tüm aile onu çok seviyoruz sanırım vazgeçeceğiz sahiplendirmekten, bir yolunu bulacağız :) hepinize teşekkür ederim..@melikealgin kusura bakmayın baştan düşünemedik ailemin sürpriz bir şekilde şehir dışına taşınacağı, bizim şehir dışına sürekli yolculuk yapmak zorunda kalacağımız bize malum olmadı. Sizde yardımcı olmayıp üzgün bir insanın üzüntüsüne tuz biber ekmeye çalıştığınız ve önyargılarınızla boş bir yorum yaptığınız için sizede yinede teşekkürler.. umarım başınıza gelmez

melikealgin

Keske yogun iş saatlerinizi behlulu sahiplenmeden önce dusunseydiniz.Uzuldum onun adına.Umarım iyi ınsanlarla karşılaşır

Friolero

Üzülmenize gerek yok. Sahiplendirmeyin lütfen. Zaten ortalıkta bir sürü yuvasız hayvan var. Belli ki bu kedi sizin olmayı seçmiş.

Kediler zaten kendi kendine yeten hayvanlar. Mamasını suyunu eksik etmedikten sonra hiçbi şey olmaz. Ben bazen dışardan koşa koşa eve geliyorum aman kedim evde yalnız kaldı diye. Eve bi geliyorum "yine mi sen geldin yeaa" gibi bakarak gözlerini deviriyo bana.

ayse1310

Yaa yakışıklı oğluş :'(

ayse1310

Bence onu sahiplendirmek yerine mamasının siz yokken de kabına dökülmesini sağlayacak mama ve su kapları oluyor onlardan alıp yanına da ikinci bir kedi alabilirsiniz arkadaş. İşten gelince de ilgilenirseniz oyun falan oynatırsınız. Tabi vermek istemiyorsanız ve tek sorun yoğun iş temponuzsa sadece bir öneriydi benimki.

Musege

Valla benim sahiplenesim geldi. Bizimkinin yanına arkadaş olsun diye arada ilanlara bakıyorum ama cesaret edemiyorum. 8 aylık olacak şimdi anlaşır mı anlaşamaz mı hiç kestiremiyorum. Anlaşamazsa sıkıntı çünkü çalışıyorum ve gün içinde evde kimse olmuyor. Evde yokken ne olur ne biter emin olamıyorum.

batinaydogan1

umarım ona sizin kadar iyi bakabilecek bir yuva bulabilirsiniz :( Behlül çok tatlı

axmetmcl

ahh kıyamam tahmin ediyorum ne kadar zordur bu ilânı açmak, tanımadığınız birisine verecek olmak... inşallah güzel bir yuvası ve sahibi olur minnağın

CansuAyg

İnşallah inanın o kadar üzgünüm ki... Resimlerini napıcam diye düşünüyorum heryerde anısı var :(

CansuAyg

Malesef mecburum, onunla yeteri kadar ilgilenemiyorum çalışma saatlerimiz uzun eşimle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca ailem de şehirdışına taşındı, düzenli olarak yanlarına gidip gelmem gerekiyor 3-4 günlük süreçlerde. Bu süreçlerde onu harab etmek istemiyorum, kıyamıyorum. Çok fazla bırakma imkanımız da olmuyor herhangi bir yerlere. Mutlu huzurlu ona daimi bir yuva bulmak tek isteğim şuan ailecek o kadar üzgünüz kii anlatamam. Çok oyuncu çok tatlı, istiyorum ki özgür mutlu olsun sürekli oyunlar oynayabilsin, camda bizi beklediğini veya sepetinde oradan oraya taşınmak zorunda kaldığını gördükçe içim parçalanıyor artık...

izmir_pet

Kac aylik acaba suan? Cok etkilenir yaa cok uzuldum

izmir_pet

Eger karariniz netse insallah kisa zamanda sahiplendirebilirsiniz. Buyudukce daha cok aliscak daha cok uzulucek. Biyerlere gittiginizde yrmek suyunu vercek kimse yok mu acaba? Belki yanina arkadas alinabilir eger oyle bi komsunuz falan biri varsa. O zsman sıkılmaz

izmir_pet

Hani keske imkanim olsaydi da ben sahiplenmek cok isterdim cunku halinizi cok iyi anliyorum. Sshiplendirseniz de insallah arada gorebilme imkaniniz olur. Cok iyi aratirin vermeden. Psikolojisi bozuk cok tuhaf insanlar cikabiliyo bazen. İletisime kopariyolar falan dikkat edin. İnsallah gonlunuzce biri cikar

izmir_pet

8aylik tam kritik aylar:) bayagi cilgin zamanlari. Mutlaka ki anlasir ama evde olsaydiniz zaman ayirabilseydiniz daha kolay olurdu. Biraz gozetim altinda tutmak, kademe kademe yaklastirmak falan lazmm. Birde kediniz diger kedilere insanlara tavri nasil? Onemli olan o. Kiskanclk bi yana brnimki ne kedi ne insan kimseyi istemiyo. Oyleyse zor olur. Sakin yapili bi kediniz varsa cok sorun olmaz

mimimomo

dilerim, hepinizin birden mutlu olacagi bir sonuc olur; bazen sartlar gercekten disardan pek anlasilamayacak kadar zorlayici olabiliyor. hic kolay bir karar degil:( kendisini idare edebilecek zemin olusturulursa 1-2 gunluk gidisler kolay atlatilir. dilerim kimse boyle bi mecburiyet icinde kalmasin. sevgiler. behlul'un de boncuk gozlerinden operim :)) )