Kedim Korkuyormu Acaba

Khrmn

Merhaba 2 yaşında bir oğlum var ve son 3 gündür devamlı titriyor sanki uykusunda kırkuruluyormuş gibi ne den oluyor acaba ne yapmam getekli

5 CEVAP

izmir_pet

Uykuda hepimizin kedilerinde oluyor. Bazen donem donem artiyo. Korkmaniza gerek yok

Khrmn

Patikeri hop oturup hop kalkıyor sanki arkadaşım görünce can çekişiyor gibi dedi ve dahada endişelendim teşekkür ederim

izmir_pet

**merak etmeyin" olucakti

izmir_pet

Merak benim suana kadarki her krdim boylrydi. Bazrn uyandiramiyorum sanki nobet geciriyo gibi. Ama hepsinde oyle korkmayin:)

Khrmn

Teşekkür ederim