Kedi Edinmek İstiyorum

nazl65

merhabalar,buradan kedi edinmek istiyorum.bir kaç kişiye mesaj attım ama geri dönüş olmadıi.yardımcı olur musunuz

4 CEVAP

hanifem

Memleketiniz neresi acaba ben Karabükteyim kedi sahiplenmek istemişsiniz aynı yerdeysek benimle iletişime geçebilirsiniz.

hanifem

Memleketiniz neresi acaba ben Karabükteyim kedi sahiplenmek istemişsiniz aynı yerdeysek benimle iletişime geçebilirsiniz.

nazl65

ben istanbuldayım ama vanda yaşıyorum birçok insanla konuştum ama vermek istemediler uçak yoluyla götüreceğim için

seyit

Çanakkale den sahiplendirme yapıyorum isterseniz gönderebilirim. Kızımı kısaca anlatmam gerekirse; Üyeler Petbul Forum Grup Fotoğraflar Videolar Park Veteriner

▼ wandy

Toggle navigation
Üyeler Petbul Forum Grup Fotoğraflar Videolar Park Veteriner

Şehir Seçiniz

Hangi Pet

Irk

Cinsiyet

Yaş

PETBUL!
ana sayfa petbul Kedi çanakkale Dünyanın En Uslu Kızıyım, Çanakkale
Cevap Yazın
LALİ Düzenle | Sahiplenildi (İlanı Kaldır) |13 Aralık 2015 00:54
şikayet Et
çanakkale, Kedi, Genç (6 ay ile 2 yaş arası) , Dişi

Notlar

Dünyanın En Uslu Kızıyım, Çanakkale

Dünyanın en efendi kedisidir kendileri. Evde doğdu evde büyüdü. Sokak nedir bilmez. Koltuk tırmalamaz, sağa sola koku bırakmaz, ayrıca kısırlaştırılmıştır. Pati atma tırnak çıkarma huyu yoktur. Kısırlaştırılmadan önce rotal canin fit32 kışırlaştırıldıktan sonra royal canin sterilize dışında mama kullanmadı(ödül mamaları hariç) tok gözlüdür. Yediğinizde gözü yoktur. Maması dışında başka birşey yemez. Siz oynadıkça oynar otnamazsanız hiç rahatsız etmez. Bu dünya tatlısını neden sahiplendirmek istiyorum çünkü polen alerjim vardı şimdi de kedi tüyüne alerjim çıktı 1 yıl problem yoktu ancak şimdi alerjim çok rahatsız ediyor. Ayrıca işim dolayısıyla bu aralar sık sık il dışına çıkıyorum evde yanlız kalmasına gönlüm razı değil. Pişman olmazsınız :)
Taşıma kabı
Tuvalet kabı
Mama kabı
Oyuncakları
Tırmalama tahtası
2 aylık maması ile birlikte ÜCRETSİZ vereceğim.