Kedi Sahiplenmek İstiyorum Köpeğim İçin İyi Olurmu

dlnplt

Merhabalar, 11 aylık golden cinsi köpeğim var doğduğundan beri benimle birlikte, birbirimize çok bağlıyız. Bir tane daha hayvan sahiplenmek istiyorum kızım çok yaramaz olduğu ve anca baş edebildiğim için tercihim kediden yana oldu aynı zamanda onun içinde iyi olabileceğini düşünüyorum ama kızımın psikolojisini etkiler mi anlaşabilirler mi emin değilim kedi ve köpek besleyenler benimle düşüncelerini paylaşırsa çok mutlu olurum

20 CEVAP

Friolero

Çok güzel olur. İlk başta anlaşamazlar ama zamanla anlaşırlar.

Hatta benim yakın arkadaşımın golden ı var. Kedimle bir araya getirmiştik. 2 saat falan birbirlerine tepki göstermişlerdi. Sonra aynı odada sorunsuz durmuşlardı. Bir kaç gün daha beraber vakit geçirseler kesin iyi anlaşırlardı :)

Melekitooo

Zamanla alisirlar

Alicveben

Teyzemin bir kedisi vardı ve evlerine birkaç haftalığına misafir olarak bir köpek gelmişti.. Onlarda kedi çok sinirlendiğinden "onun iyiliği için" malesif ki bir parka terk etmişler. Belki zamanla alışırlardı ama onlar böyle bir şey olacağını düşünmediler... Tabiki herkez böyle yapacak diye bir şey yok, belki kediden kediye değişen bir şeydir, belkide çok iyi anlaşırlar.

izmir_pet

Golden zaten kedilerle cocuklarla falan cok iyi anlasabilen bi tur:) basta yadirgayabilir ama kolay alisir ve sever saniyorum. Benim kopegim disarida kedim icerde duruyo ama yinede kedim kopegimin yanina gittiginde asla saldirmaz. Birbirini kokluyolar, birbirine pati atiyolar falan:) ikisi birlikte yasamamalarina ragmen benim oldugunu biliyo ve seviyo. Onun disinda evin cevresindeki her kediyi kovalar:)

izmir_pet

Sizinki icerde ve golden oldugundan bence cok guzel olur saniyorum. Ama baslarda kedi oynama amaciyla bizi isirdigi gibi isirip tirmalarsa kiziniz sinirini korntol edemeyebilir arada:) yinede kopekler sinirlense bile saldirmayan isirmayan canlilar zaten..

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler

dlnplt

Çok teşekkürler