Çamaşır Suyu Ve Kedi

DEMET92

Arkadaşlar biraz önce bir video izledim veteriner hekim kedilerinizi hastalıktan korumak için evinizi temiz tutun tuvalet kabını evinizi çamaşır suyu ile temizleyin dedi.
ben çamaşır suyunun kedilere zararlı olduğunu biliyordum. şimdi çamaşır suyu kullanayım mı kullanmayayım mı bilemedim?

21 CEVAP

DEMET92

@mimimomo çok güzel çözüm bulmuşsun bence tebrik ederim hassasiyetlerin için. :)) bende ikinci bir tuvalet kabı almayı düşüneyim

aleyn

vetim temizlik içini zefiran öneriyor tavsiye ederim, sulandırarak kullanıyorum hem tuvalet kabını yıkamada hem de sprey şişesinde sulandırılmış halini dezenfektan olarak, onlar da klinikte bunu kullandıklarını söylediler. netten bi araştırabilirsiniz..

ayse1310

Veterinerler olaya direkt hastalık odaklı baktığı ve kar zarar dengesi güdemedikleri için maalesef böyle şeyler önerebiliyorlar. Bence gerek yok.

DEMET92

@srplzngl çok haklısınız aslında .hayvanlaı denek olarak kullananlara karşı toplumca böyle bir tepki göstersek belki çoğu hayvanın canını kurtarabiliriz.

DEMET92

@melikedidem malesef bende yüzey temizleyici kullanıyorum. benim kızım viledanın püsküllerine bayılıyor. ellemiyor ama ben sildikçe arkamdan geliyor. bende kızımı bir odaya koyup diğerini silmeye dikkat edeyim. teşekkürler

DEMET92

teşekkür ederim arkadaşlar :))