Kopegimin Cinsi İrki Nedir? (Acil)

izmir_pet

Kopegimi barinaktan sahiplenmistim 2010yilinda. Saglik karnesine fino yazip gectiler. Sibirya kurdu vs kucuk irk ciftlesmesinden dediler. Buraya kaydetmek istiyorum pet'imi:) ama irk secmem zorunlu. Acaba ne yazmaliyim?

19 CEVAP

izmir_pet

Fino secenegi yoktu ondan secemedim

izmir_pet

Oo bu cinsi hic bilmiyodum bayagi bayagi aynisi:)) cok tesekkur ederimm:)

izmir_pet

Aaa evt yaa corgi baktim ayni tipmis:D ayy cok tesekkur ederim bayagi bayagi yakin cok guzel cvplar verdiniz:)) corgi husky dicsm artik..:)

izmir_pet

Husky kirmasi bissy galiba zaten de. Soyledikleri cinslerle kirma olabilir:) cok tesekkur ederim:)