Kopegimin Cinsi İrki Nedir? (Acil)

izmir_pet

Kopegimi barinaktan sahiplenmistim 2010yilinda. Saglik karnesine fino yazip gectiler. Sibirya kurdu vs kucuk irk ciftlesmesinden dediler. Buraya kaydetmek istiyorum pet'imi:) ama irk secmem zorunlu. Acaba ne yazmaliyim?

19 CEVAP

Başka bir ırkta olabilir ama kesinlikle Sibirya kurdunun kanı var

laidylinda

cardigan welsh corgi bence .

kedipatisii

Bilmiyorum ama çok tatlı :D

izmir_pet

Cok tsk ederimm:) acikcasi suana kadar hic merak etmedim ne olursa olsun ama bu sitede soruldugundan ogrenmek istedim:)

Golden ile Sibirya kurdunun kırması

izmir_pet

Suana kadar goren herkes ve tum vetler siborya kurdu kirmasi dedi. Alirken de oyle verdilrr barinakta ama burda oyle kirma gibi secemiyoruz:) ne yazsam bilemedim. Golden olamaz tuyleri falan cok farkli sosis cins:) ama sibiryayla biseyin kirmasi galiba da bulamadim ya:) cok tesekkur ederim.

furkanozgur

Dachshund ve Husky kırması diye düşünüyorum. Bence ırkını seçerken ikisinden birini seçebilirsiniz.

izmir_pet

Tsk ederim. Bende en yakin bunlari bulabildim internette

EfeOzenn

Rus finosu ve Husky kırması olduğunu düşünüyorum.

ayse1310

Husky ve Rus finosu mixi bence de. Daha çok rus finosuna benziyor ama ağırlık olarak. Kürk ve göz rengi husky gibi yalnızca :)
Kayderderken fino seçmeniz daha doğru olur diye düşünüyorum.

Corgi ve husky melezi

Anonymus813797

Husky olabilir

izmir_pet

Kusura bakmayin telefonumdaki hersey silinmisti. Net resim yok:(

izmir_pet

Olabilir cok tesekkur ederim:)

izmir_pet

Alirken de kucuk cins ve husky kirmasi oldugunu soylemislerdi barinakta. Fino yazmislardi karneye. Mantikli geldi:)