Tek Testisli Kedim Ameliyat Oldu 1 Gun Sonra Yine Aynı Azgınlıklar Başladı. Ne Zaman Duzelir?

Merhaba, köpük cuma günü kısırlaştırma operasyonu oldu. Muayenede tek testisli olduğunu oğrendik.. Bunun bir eksisi karın boşluğunda aktif bir testis olabilirmiş off


5 CEVAP

Daha cuma günü ameliyat oldu bugün cumartesi gecesi. Yaklaşık bir kaç saat önce yine aynı bağırmalar aynı yunlu şeylere saldırmalar başladı. Tamam hormon seviyesi hemen duşmez bi kaç ayı bulabilir dedi doktor ama ya aktif bir testis varsa karın boşluğunda? Bu durumu yaşayan varmı? İkinci ameliyat onu yormazmı?


umut61
umut61

2877

Erkek kedide kısırlaştırma kediyi yormaz narkozdan dolayı çok saldırgan olur. Aktif testis olayıda ultrasonla falan bakılıp anlaşılır. eğer varsa dişi kedi gibi kısırlaştırma operasyonu yapılır. vıda kediyi bir süre yatmaya mahkhm eder.


Yaaa umut bey başımıza bunlar geldi :) okadar yer aradım taradım bu arada sizin gittiğiniz fatih belediyesi hastanesine gittim 120 TL valla en baba veterinere taş çıkartılar o nasıl ilgi alaka sevgi.. süper insanlar vardı.


bu arada azaldı ama tam yok olmadı bizimkinin halleri. suan sadece miyaklıyıp peluş terliklere diş atıyor ama onuda dikkat dağıtarak aşmaya çalışıyoruz. zamanla görcez bakalım, lazımsa olcak yeniden.


umut61
umut61

2877

Çok geçmiş olsun umarım istediğiniz gibi olur her şey.


Tek testisli bir ay önce ameliyat olan kedim aman aman kızgınlık gostersede bu durumu daha önce hiç gormemiştik acil yardım lütfen..


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 2067 Görüntüleme
  • 5 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 28245 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR