Kedi İç Parazit Damlası

mrysckn

merhabalar. kedime iç parazit damlası kullandım profender marka. internette yorumları okudum ve kullananların kedisi ya tüy dökmekten kelleşmiş, ya derisi yanmış, ya ağzından köpük gelmiş ya da zehirlenip ölmüş. bunları okuyunca çok korktum. benim kızda biraz tüy dökümü dışında ağır bir yan etki olmadı. ancak 1 hafta geçmesine rağmen ilacın kokusu gitmiyor. çok keskin bir şekilde hala ilaç kokuyor kızım. bu damlayı kullanan ve bu tarz ya da başka bir yan etkiyle karşılaşan oldu mu? ne yapmalıyım. teşekkürler.

1 CEVAP

Bgisan

Daha 3 gün önce veteriner hekimim yaptı. Hiçbir sıkıntı olmadı. Yalayacak yerden uzağa sürdü. Tasması vardı çıkarttım. Yalarsa ağzı köpürür dedi. Herhangi bir yan etki yapmaz dedi. Ve yapmadıda. 13 senelik dr umuz. Bi sıkıntı yaşamadık.