Açık Mama

Khrmn

Petshoptan adı sanı belirli olmayan sadece çeşidi belli olan mamalar kötümüdür

8 CEVAP

gulsum_

İçeriği ne mamanın

dorukhanalev

Whiskas ı hatırlattı bana mamalar. Açık mama nereden aldığınıza bağlı. *** de 1 2 mağaza var çok güvenilir taze ve kaliteli onun dışında tavsiye etmem.

izmir_pet

Arkadaslar bu mamayi bilen varmi boyle bir mama var mi? Acaba farkli markalari mi birlestirip sattilar? Ben hic boyle mama gormedim

Khrmn

Balıklı pirinçli yada balıklı sebzeli

izmir_pet

Muhtemelen tavuk pirinc baliktir

Sarecansu

açık mama almayın derim. ben proplan açık aldım mecburiyetten bir kere. sanırım proplandı ama bayattı. açık ürünlerde hep böyle bir risk var güvenmediğiniz yerden almayın kedim yemedi. acaba sıkıldımı dedim sokaktaki çocuklara verdim yemediler. paramda çöpe gitti.

batinaydogan1

Açık mamalara güvenmeyin derim ben

zuhall

Sorunuzda kullandiginiz adi sani belli olmayan tabiri zaten bir cevap sayilmaz mi?