Kedim Uyumuyor Hasta Mı?

kurban1525

Herkese merhaba tekrardan. Kedim oyuncu bir kedi, ancak uykusu geldiğinde gidip rahat rahat uyuyan bir kedi. Şimdiyse uykusu çok olduğu halde bir türlü uyuyamıyor. Ufacık hareketimde yanıma geliyor, sanki oyun oynamak değil de başka bir şey istiyormuş gibi hareket ediyor. Bahçemizde bir anne ve 4 yavru olmak üzere kedi besliyoruz. Anne kedinin karnı çok şiş, Fip olabileceğinden şüpheleniyorum, çok keyifsiz bakıyor etrafa. Tabi yeni doğum yapmış gibi annesi, yavrular maksimum taş çatlasın 1 aylıktır. Daha küçüktür hatta. Anneyi sürekli uykusu varken gördüğüm için de olabilir bilmiyorum. Ama kedimi sahiplendiğimden beri bu hastalıktan çok korkuyorum, yani benim için, bıdık için detaylı bir anlatım yapabilecek var mı? Kedim bahçeye çıkmıyor, biz de kedileri hiç sevmiyoruz sadece mama verip içeri giriyoruz. Yine de kapma ihtimali var mı? Uyku sorunu bununla bağıntılı mıdır? Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

izmir_pet

Bu konuda net bilgiye sahip olmadigimdan bisey diyrmicem ama insallah biseycigi yoktur. Kii brn olmadigini dusunuyorumm. Disariyla baglantisi olmayan bir bebek:)

kurban1525

Anne kedinin karnı çok şiş. Yazmayı unutmuşum. Kilodan mı bilmiyorum ama benim kedimin karnında da hafif çıkıntı var.

kurban1525

Umuyorum