3 Aylık Tekir Kedi Ortalama Kaç Kilo Olmalı Sizce?

ayse1310

Ya da sizinkiler kaç kiloydu 3 aylıkken onu da yazabilirsiniz karşılaştırma yaparak az çok tahminim olur kendi kedimin kilosunun ideal olup olmadığı konusunda

17 CEVAP

Bgisan

1.770 gr ama rahatsızlık geçirdi 1,5 aylıkken 650 gr dı. Yeni toparladı.

batinaydogan1

@ayse1310 kedinizin kilosu gayet normal :) 1 ayda 800 gramda çok çok iyi

Melekitooo

Tekirler diğer cinsler göre zayıf olabiliyor biraz ırkları gereği

Recai44

Kedinizin kilosu 3 aylik bir kedi için normal .

ayse1310

Ben aldıgımda tam 1kg'dı. Bir ay oldu evimize geleli yani bir ayda 800 gr. almış. Günlük 25 gr. almaları hedefleniyor diye biliyorum zaten kedilerin. O hesaba göre de zaten 750 gr. alması lazımdı bir ayda. Yani hesaplara göre tam idealiz bence de :)

Gozdetemizel

Gecen hafta tartildi 3,5 aylik ve 1550 gram.1 ayda aldigi toplam 600 grammis.doktor gayet iyi dedi.cinse gore degisir biz sokaktan sahiplendik

bskkrky

Benimki sarman erkek ilk bulduğumda 40 günlüktü 400 gramdı. Şimdi 3 buçuk aylık 2 kilo 175 gram ama zayıf benim kedim boyu uzun

ayse1310

Dün tartıldık 1800gr. kilosu şuan

Melekitooo

Kilosu iyi

ayse1310

Maya'nın da boyu uzun

ayse1310

Maya'nın da boyu uzun

Onur32

Bende dışarıdan simsiyah annesiz bir kedi buldum daha iki gözü kapalı yürüyemiyordu bile anne sütü almadı hiç şimdi tam 3 aylık oldu ve şimdi tarttım 2.300 gram geldi nasıl kilosu iyimi sizce herkese selamlar

melist35

1250-1600 gr olurlar o aylıkta. minyon/iri olmasına göre değişebilir kilosu. tekirler minyon veya iridir diye birşey yok, cüssesi anne karnındaki gelişimine bağlıdır. kocaman bir tekir oğlan bakıyorum bahçemizde, epey iri bir kedi

Benim kızım 2 yaşında 2,5 kilo oğlum 8 aylık 5 kilo tamamen genetik bir durum

Nebu80

2.5 aylık 1.300 gr