Kedimin Ağzindan Damlayan Su

rumeysaass

Bu sabah kedim uyumadan once yanima geldi basini oksadim miril miril mirildandi sonra daha once hic farketmedigim birsey oldu kedimin ağzindan iki damla su akti ilk once burnu akti sandim ama takip edince ağzindan damladigina emin oldum neden olmus olabilir

3 CEVAP

Ceronimo-

Kediniz yavru mu? Diş çıkarıyor olabilir

rumeysaass

1 yas 4 aylik disi kedim

rumeysaass

Bu arada bir hafta oldu mamsini degistirdim(royal caninden n&d ye gectim)ve gimcatin tuy topagi onleyici macunundan kullaniyorum ondan kaynaklanabilir mi