Kedim Çok Huzursuz

Dün sokakta bulduğum evden atılmış bariz belliydi bir kediyi sahiplendim fakat sürekli miyavlıyor sadece kucağıma alınca susuyor miyavlaması kızgınlık döneminden dolayı mı yoksa sokakta tramva yaşadığından dolayı mı sizce

4 CEVAP

izmir_pet

Eve yeni gelen tum kediler miyavlar. Strese girmistir. Zaten sokakta neler yasadigi belli dgl. Alisma surecinde normaldir:)

Sürekli kapıdan çıkmaya çalışıyor ama idrar püskürtmesi yok stres kaynaklı mı dersiniz

batinaydogan1

Yeni bir yer alışık olmadığı bir hayat miyavlaması normal. Yavruysa belki de annesinden ayrıldı sizin kucağınızda anne sıcaklığı bulduğundan susuyor olabilir. Bir kaç günde alışacaktır :)

izmir_pet

Daha yeni gelmis kssinlikle stres. Ve sokaktan aldiginiz icin korkuyordur sokaga cikmak ister bu yuzden. Rahatlatmak icin bol bol ilgi gosterin sevgi gosterin. Cok sorun olursa lavanta yagi surebilirsiniz bikac damla