Reflex Kedi Maması

eslemalkann

Kedim ne kadar severek yese de çok kötü bir ağız kokusu yapıyor onda. Kendi kokusundan kendisi de rahatsız oluyor. Başka mama markası önerebilir misiniz? Sevgiler... :")

12 CEVAP

izmir_pet

Ben de suan onu kullaniyorum. Degistiricem ama yetiskine gecene kadar beklicem. Benimki hrmen kanli diski falan oluyo. Veterinerim onerdi bi sure bununla devam edip sonra baska mamaya gecicrm. Oncedrn agiz kokusu olurdu ama suan 8aylik asla en ufak bir koku yok. Reflex yavru agiz kokusu kesinlikle yapmaz. Her kedinin dis degisim zamani farkli olabilir. Yavruymus zaten ondandir. Ama ic parazit de koku yapar. Veyada agiz enfeksiyonu falan varsa? İc dis parazit yapildimi?

kedipatisii

Sanabelle öneririm çok memnunum

onurhhn

Yorumlarda önerilen mamalara yavaş yavaş geçebilirsiniz. Aralarında çok fiyat farkı olmamakla birlikte reflex den içerik olarak biraz daha iyiler.

eslemalkann

Sanabellayı düşüneceğim. Çok teşekkürler. :")

eslemalkann

Sanabellayı düşüneceğim. Çok teşekkürler. :")

izmir_pet

Reflex kokan bi mama dgl. Yavruysa dis degimi doneminde kokar. Ama butceniz varsa tabiki daha iyi bir mamaya gecmenizi oneririm. Ornek olarak brit care, sanabelle, profine,matisse

izmir_pet

Reflex neli kullaniyorsunuz? Yavru yetiskin? Ve neli?

eslemalkann

Yavru kedi maması. Prinçli ve tavuklu.

ayse1310

Bütçenize uyarsa sanabelle ya da matisse öneririm. Zaten bu mamalar da öyle uçuk fiyatlı mamalar değil diğer markalar ile karşılaştırma yapınca orta segmente gireriyorlar. Sanabelle 2kg 50tlye düşmüştü *********'da bu fiyata o mamayı kaçırmayın derim. Başka sitelere de bakabilirsiniz indirim var mı yok mu ona göre istediğiniz yerden alırsınız ben kapıda ödeme kabul ettikleri için oradan alıyordum o şekilde gördüm indirimi tesadüfen.

eslemalkann

İç dış parazit yapıldı. Yavrularda dişle ilgili sıkıntılar oluyor. Haklısınız. :")

eslemalkann

Evet önerilen bütün mamalara bakacağım. Teşekkürler. :")

eslemalkann

Ama kakasında da farklı bir koku var. Bu mamadan kaynaklı diye düşündüm. :"( çok teşekkürler. ♡