Scotish Fold Dişi Kedi Kısırlaştırması İçin Uzman Veteriner Hekim Tavsiyesi

Lunita

Merhaba, yaklaşık 7 aylık bir Scotish Fold kedim var. Kısırlaştırma zamanı geliyor ve özellikle Scotish Fold konusunda deneyimli bir veteriner hekim arayışındayım, İstanbul Anadolu yakasında. Çok hassas ve hastalıklara açık bir kedi cinsi olduğunu okuyorum her yerde, o yüzden ona hassasiyetlerini gözetip kontrol edebilecek bir hekim bulabilirsem harika olur, teşekkür ederim.

2 CEVAP

Yenitepe veteriner klinigi

Faytekin

Küçükyalı da CanDostu veteriner kliniği var Tansu hanım, hem cok bilgili hem cok tecrübelidir