Kedim Süt İçince Kusuyor Neden

Benekli54

Kedim süt içince kusuyor neden

11 CEVAP

cankesbaba

süte alerjisi olabilir çünki kedilerin çoğu süte alerjisi var

umut61

Benekli54 Kedinize süt vermeyin. Süt içeriğindeki kimyasallar kediye faydadan çok zarar verir.

Benimde kedim süt içince kusuyor ben vermiyorum zaten bilinenin aksine süt kedilere zararlıdır asla vermeyin alerjisi olabilir

sağılmış sutu tercıh edın

CatGirl

Bilinenin aksine kedilerin süte alerjisi vardır ve kedilere zararlıdır süt yerine sü veya ey suyu vermeni tavsiye ederim

CatGirl

Et suyu

Recepsmz

Sutu suladirip vermeyi dene hem karin sisligide olmaz

kopukpati

kedinize süt vermeyin ona hiçbir faydası yok...kusturuyorsa da üstelemenin bir manası yok ki... içmesin...

Zeynephevra

Ona bildiğimiz sütlerden veriyorsan kusar çünkü sindiremiyordur süt vereceksin laktolsüz süt ver

buray

İlle süt vermek istiyorsanız cat milk alın. Kedi sütü tozu deniliyor.

seri04

Sütte bulunan laktozdan dolayi bazi kedilerde yan etki yapabiliyor bu yuzden sutun miktarina uygun su eklerseniz boyle sorunlarla karsilazmazsiniz...