Fotoğraftaki Köpekler Safkan Alman Kurdu Mudur?

EfeOzenn

Yavrular sizce safkan mıdır?

10 CEVAP

ayse1310

Fotograflardan göründüğü kadarıyla alman kurdu yavrusu bunlar evet.

Friolero

Ha para vereceksen tamam

izmir_pet

Alman kurdu kirmasi olabilir ama safkan dgl:)

ayse1310

Safkan

Resim açıklamasını girin

ayse1310

Kırma

Resim açıklamasını girin

Alicveben

Bunun bir önemi varmı :) zaten köpek seviyorsak her kırma yada safkan fark edermi?

EfeOzenn

Tabii ki farketmez. Ama sonuçta para vereceğim ama merak etmeyin sokak köpeği de sahiplendim ben

izmir_pet

Cok da kucukler aslinda 2-3aylik olsalar daha net anlasilir daa. İnternette arastirdim az once de, bana biraz daha farkli gibi geldi ama suan emin dglim. İlk dgl dedim ama suan bilemedim ama bana farkli geldi. Kirmalarin da cok farkli cok yakinlari oluyo cunku. İsterseniz vetmate den sorun veterinere. Faha dogru cvp gelir

laidylinda

bence uzun tüylü alman çoban köpeği.

laidylinda

ben de izmirde yaşıyorum.nerden ve kaç liraya alacaksınız acaba.