Kulak Titremesi Sorunu Yasayan Oldu Mu?

Gozdetemizel

Son 4-5 gundur uykuda bile kulaklarini kipirdatiyo.kipirdamasin diye bazen kulaklarinin ustune yatiyo .arastirdim internette kimse boyle bisey yazan.ilk gun cok seri yapiyodu bunu sanki ustune bisey konuyo gibi.
Kulaklari tertemiz bi akinti pislik bsy yok.ztn gecen hafta asi yapildi kadin 3. Kere yikadinizmi bu kediyi nasil herseferinde bukdr temiz geliyo buraya dedi.kulak mantari fln icin yara olmasi,kulak uyuzu icin koyu renk sivi kotu koku aciklamasi yapilmis ama boyle bisey yok.
Benzer birsey yasayan varsa gozlemlerinizi bekliyorum ve tabi ki veterinere goturucem

3 CEVAP

doren07

Benimki de uyurken yapıyor uyku halinde gördüğü rüyasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Gozdetemizel

@doren07 uyanikkende yapiyo.icinden bisuru tuyler uzadi ondanmi acaba

izmir_pet

Arada benimki de yapiyo. Titresim moduna gecti diyorum:) ama surekli yapiyosa bilmiyorum bi veterienre sormakta fayda var