Kedilerin Anlaşma Süresi?

sushithecat

Ev içerisinde 1'den fazla kedinin ortalama anlaşma süresi ne kadar oluyor?

3 CEVAP

ubozsoy

eğer kedileriniz anlaşmaya meyilliyse 1 gün sürmez ama hemen can ciğer olmuyorlar birde yeni gelen kedi eski kediyle karşılaşmadan eve alışsa ve kediyi görmeden kokusuna alışsa sora sizin kontrolünüzde karşılaştırırsanız çok az sürer benimkiler ilk karşılaştığında büyük küçüğün burnunu çizmişti ama sabırla birbirlerine zarar vermeden vakit geçirmelerini sağladım 3 gün sonra birbirlerine sarılmadan hayatta uyumuyorlar hatta bir gece küçük kedi saklanmış uyuyakalmış büyük kedi onu bulamayınca miyavlayarak beni kaldırdı onu bul diye :)

ayse1310

Kediye göre değişiyor bunun cevabı.

izmir_pet

1gun 1ay belkide hicc:D tamamen kedinize bagli. Benimki hic secenegi mesela:)