Kedi Sahiplendirme

sevvalguralp

Sokakta beslediğimiz kedimiz 2 buçuk aylık yavrularini iki uc gun once balkonumuza getirdi yavrulardan birini sahiplenmek isteyen birisini buldum ama yavrular çok korkak olduklari icin bizi gordukleri anda kaçiyolar acaba tutmak için ne yapabilirim yemek verdiğim anda yakalamayi dusunuyorum ama baska fikri olan var mi tutabilmem icin

1 CEVAP

batinaydogan1

Yemek yada mama yada ödül maması ile kandırmanız en mantıklısı başka türlüsü eziyet olur :)