Kedi Tarağı

Ecerana

İyi geceler herkese. Bilenkeriniz vardır bnim bir uzun bir de kısa tüylü kedim var. Furminatör almayı düşünüyorum ama kedilerim tüy yapısı farklı olduğundan uzun tüylü kediler için olanını mı yoksa kısa tüylü kediler için olanını mı alayım karar veremedim e biliyorsunuz bu taraklar çok ta ucuz sayılmaz sizce ikisi için de ayrı tarak gerekir mi? Uzun tüylü tarağı ile kısa tüylü kediler de taranır mı? Sizce bu konuda ne yapmalıyım?

4 CEVAP

ayse1310

Hiç bilmiyorum ama uzuna göre almanız daha mantıklı gibi geldi bana

sevvalguralp

Ben furminatoru 30 tl ye aldim orjinali degil tabikide ama guzel tariyor memnunum

Ecerana

Benim elimdeki de orijinal değil ama canını acıtıyor belli o yüzden orijinal almayı düşündüm

Ecerana

Güncel