Kedi Ve Kuş Arkadaşlığı❤️

yagmurakce

Merhaba,
Evde tekir kedim Midas ve muhabbet kuşum Şakir birlikteler. Biz evde yokken ayrı odalarda kalıyorlar ama evdeyken hep birlikteler. Midas eve ilk geldiğinde kafese atlıyor pati atıyordu. Ama Şakir baskın bir kuş olduğundan patisini gagalıyordu

6 CEVAP

minikas

Benimdr minik gelmeden önce kaptan adında bir muhabbet kuşum vardı. Minik iyileştikçe herşey karıştı. Ne yazıkki anlaşamadılar :( hepsinin huyu bir olmuyor. En son kaptanın kafesini saldırırken bulduktan sonra ne yazıkki kuşumu başka bir yere sahiplendirdim. Yakın yerde sürekli gidip bakıyorum ama çok üzüldüm. Sizinlilere maşallah ama ☺️

izmir_pet

Massallah ne guzel yaa cok tatlii:)

yagmurakce

Çok teşekkürler :)

smgbkrccc

Benim kedimle kuşumda aynı. Kuş gaga attığı için kedimde korkuyor biraz. Siz kuşunuzu salıyor musunuz kedinin yanında?

yagmurakce

Salmıyorum ya güvenemiyorum sonuçta içgüdüsel bir an saldırabilir kedicik:)

Alicveben

Evet çok minnoş lar :))