İbb Fatih Hayvan Hastanesi Kedi Kısırlaştırma

aleynacamgoz

Rica etsem İBB Fatih Hayvan Hastanesinde bu deneyimi yaşayanlar kısaca bilgilendirme yapabilir mi bana kedim dişi bu arada:)

7 CEVAP

BihterMerve

Dikis yeri falan nasil oldu? Bir de steril bir ortam miydi inceleme firsatiniz oldu mu acaba? @aytekin

aytekin

Ben kedimi fatih hayvan hastane si Çapa şehreminide yaptırdım. Çokta memnun kaldım. Bir gece onların gözetimi altında kalıyor. Fiyatıda sizinkisi ile aynı. Pazar hariç hergün yapıyorlar. Randevuya da gerek yok. İsterseniz arayıp bilgide alabilirsiniz. 0212 5213400

aleynacamgoz

Kendi veterinerimiz 450₺ bi başka veteriner de 500₺ fiyat verince ibb fatih hayvan hastanesiyle görüştüm 250₺ fiyat verildi öğrenciyim bu yüzden burada yaptırıcam daha öncesinde kedim hastayken oraya götürmüştüm ve beğenmiştim ama kısırlaştırma aynı şey değil sonuçta diye deneyimlerinizden bilgi almak istedim:)

aytekin

Yandan iki dikiş atmışlardı. Kafasında bi kafalık vardı. 10 gün onunla durdu onuncu gün dikişlerini aldırmaya götürdük. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Gayette temiz bir yerdi.

aytekin

Yandan iki dikiş atmışlardı. Kafasında bi kafalık vardı. 10 gün onunla durdu onuncu gün dikişlerini aldırmaya götürdük. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Gayette temiz bir yerdi.

aytekin

Anestezi den çıkma aşamasında başında oluyorlar. Sonrasında ertesi günde yemek yiyip yemediğini kontrol edip size teslim ediyorlar. Ağrı kesicide yapıyorlar ertesi gün.

aleynacamgoz

teşekkürler cevabınız için, peki bir gece orada bırakmak zorunlu mu?