Acil. Kesim De Simsiyah Pire Gördüm

DEMET92

Arkadaşlar biraz önce kesimin üzerinde bir tane büyük siyah pire gördüm. Almaya çalıştım elimle ama zıpladı alamadım. Hemen sirkeli bezle sildim kızımı ne yapacağım arkadaşlar acil yardım edebilir misiniz lütfen?

3 CEVAP

Bgisan

Dış parazit damlası yaptırabilirsiniz. Veteriner den alıp kendiniz de yapabilirsin ensesine damla şeklinde. Yalayamayacağı yere.

DEMET92

Yarın alacağım zaten damlayı ama su an yapabileceğimiz birşey var mı
Ben internette baktım sprey şişesinin içine sirke koy un sıkın diyordu ben de öyle yaptım ama çok yalanıyor şimdi de

izmir_pet

Sirke sulu ama dimi