Kedi Tırmığı İyileştirici Merhem

ayseakar

Kedilerim elimi kolumu mahvetti çok sızlıyor çabucak iyileştirecek bi krem merhem falan önerebilir misiniz

9 CEVAP

melikealgin

Aynı benimki uysal kedilere ozenir oldum yahu.Terramycn krem surun

Edakarci

Yaralar deri bütünlüğünü bozmuş görünüyor antibakteriyel bir krem kullanarak enfeksiyon olusmasini oneleyebilirsiniz. İz kalmasını istemiyorsanız fito krem veya baska skatrizan kremler kullanabilirsiniz. Çizik bolgesinde kizariklik, hassasiyet, akinti ve sislik oluşursa doktorunuza basvurmanizi oneririm geçmiş olsun

Bilgeylmz

Medecasol veya batikon

Terranova

Furacin

ayse1310

Silerdin, hametan, bepanthen, madecassol. Furacin daha çok iltihap kapmasın diye kullanılır. Ağrısı için anestol pomad falan alabilirsiniz %5 lidokain içerir. Lidokain lokal anestezik ajanlardan.

ayseakar

Ya kedim kaka yaptıktan sonra sürekli arka ayaklarına bulaştırıyor bende mecbur arka ayaklarını yıkıyorum o sırada oldu sonra da kurutayım derken fön makinesini çalıştırınca deldi geçti beni :D madecassol aldık gerçekten iyi geldi öneriler için teşekkürler :)

ayseakar

Teşekkürler :)

gulsum_

Kediniz size neden bu şekilde davranıyor geçmiş olsun

pinarcaya

Kantoron yagi.