Golden Söz Dinlemiyor

puddinj

Merhaba. 6 aylık Goldenımız sürekli üzerimize zıplıyor, patileri, tırnakları ile canımızı yakıyor. Ellerim, bacaklarım hep çizik içinde kalıyor. Hayır dememizden anlamıyor, tasmasını, gezdirme kayışını sevmiyor. Kayışı ısırıyor ve bırakmıyor. Yürüyüşe çıkarmak istediğimizde kendisini yere atıyor, kıpırdamıyor. Bu sırada gezdirme kayışını da ısırıyor oluyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz? Çünkü çok zorlanıyoruz, canımızı çok acıtıyor, birlikte hiçbir şey yapmıyor.

5 CEVAP

lokum_british

Instagram'da Berker Arslan köpek eğitmeninin sayfasındaki gönderilere bir bakın, olmadı bir mesaj atın. Baya güzel taktikler veriyor köpek eğitimiyle ilgili.

onurhhn

Köpeğiniz 6 aylık artık onu eğitme zamanınız gelmiş. Golden lar ev hayatına yatkın, saldırgan olmayan hayvanlardır. Köpek eğitimiyle ilgili videolara göz atabilirsiniz.

Heathcliff

Kral köpek ailesi ya da Cesar Millan ın köpeklere fısıldayan adam(Dog Whisperer) veya Cesar 911 programlarını izleyin buradan anlatması uzun bir konu

berent-

bahçede mi kalıyor evde mi