Yeni Kalorifer Yatağımızı Nasıl Buldunuz.?

batinaydogan1

Merhaba dostlar, Geçen yaptığım oyun alanından kalan (tahta, ip ve kumaş) parçalarla kızım Lolâ'ya yeni kalorifer yatağı yaptım. İşçiliği basit ilginizi çekerse sizde yapabilirsiniz. Bu soğuk kış günlerinde eminim yavrularımızın hoşuna gidecektir :) Benim kız şimdiden çok sevdi ve ayrıca camın önündeki yatağına çıkmak için merdiven gibi kullanıyor ::)

17 CEVAP

mimimomo

gene kiskandim lola'yi : ))) $aka $aka, elinize saglik cok guzel olmus, ellerinize saglik; leydi lola da guzel gunlerde kullansin :)

batinaydogan1

Üşüdüğü zamanlar kullansın diye düşünerek yaptım kullanıp kullanmamak ona kalmış artık :) şu an için iyi bir merdiven görevi gördüğü kesin