Furminatör Tarak

Cldkgkcs

Bir petşoptan yılbaşı indirimiyle 55 tlye aldım. Orjinal mi sizce ? İnternette bu konuyla ilgili hiç birşey bulamadım

10 CEVAP

batinaydogan1

Orjinal değil. Orjinallerde metal tarak kısmında lazer ile işlenmiş furminatör ve tarak cinsi (örn. long hair) yazısı oluyor

jingjing

merhaba ben de 100 tl almıştım , orjinal olmadığını düşünüyorum ama işe yarıyor , yolmaktan çok aramakas gibi kesiyor , orjinalin de işlevi o

lokum_british

Valla faturasını, ambalajını falan attım, iade edemem o yüzden. Ama baya çıtır çıtır yoluyor Furminator, kullanmıyorum o yüzden. Normal sık dişli ince dede tarağıyla tarayıp True touch eldivenle üzerinden geçiyorum. Baya kurtuluyoruz tüylerden böylelikle.

sevvalguralp

Orjinalleri baya pahalı

gulsum_

Sanırım orijinal değil ama iş görür diye düşünüyorum

lokum_british

Ben petlebiden aldım, değil lazerle işlenme, üzerinde bir yapışkan etiket bile yok. Burada orijinal olmayan bir ürün satmazlar diye tahmin ediyorum, yanılıyor muyum? Sizler nereden aldınız? ( ayrıca iş de görmüyor benim aldığım)

Eymentalay

Bende petlebiden aldım üstünde FURminator yazıyor lazer işlemeyle. Tam o metal kısımda en başta

Cldkgkcs

Bi petşoptan aldım dün. Benim metal kısımda yazı yok ama söylendiği gibi inanılmaz tüy çıkardı kedimden cidden yoluyo mu napıyo anlamadım..

Lokum_british çok şaşırdım iade etseydiniz ? Orjinalini bulmak baya zor heralde

Cldkgkcs

Peki çok teşekkürler arkadaşlar

Cldkgkcs

Bende yolduğunu duydukça ve fiyatından dolayı hiç düşünmüyordum dün indirim diye aldandım aslında araştırmadan etmeden orjinal olanlarda metalinde yazı oluyormuş benimkinde de yok.. Tararken çıkan tüyleri görünce falan bayadır da taramadığım için beğendim ama sonra kedimi severken boynundan tutam tutam tüy geldiğini görünce taraktan olduğunu düşündüm açıkçası.. Önceden bu derece gelmiyordu çünkü