Ben Kime İnanacağim?

guineapigela

Guineapigimde bir yara gibi birsey cikti birseyin batmasi sonrasi enfeksiyon kapmis ve boyle olmus dedi veterinerim. veteriner arkadaslarimdan biri siil kendi veterinerimde tumor dedi yarin ameliyata girecek ama daha ne oldugu belli degil merak ediyorum acikvasi size ne gibi geliyor ben veterinerime guvenip tumor oldugunu dusunuyorum. Baya da koku yapiyor ama merak etmeyin yarin ameliyata gireck

4 CEVAP

guineapigela

Tessekurler arkadaslar ufak bir tumormuş ameliyat gyet iyi gecti saolun :)

DamlaE1

Bence tümör gibi duruyor geçmiş olsun çok, ameliyat nasıl geçti iyi mi

minnoskoss_123

Geçmiş olsun:( Nasıl şuan?

Ayse_naz_G

geçmiş olsun:)