Masada Kalma İhtimali Varmiş!!

guineapigela

Yarin guineapigim bir yara sindan ( tumor benzeri birsey) ameliyata girecek. Ancak icim hic rahat degil. Veterinerim anesteziyi bu tur hayvanlarin kaldirabilme ihtimali dusuk dedi. Ameliyattan vazgecmeyi de dusundum ilac falan denedim ama ilac ise yaramadi ve daha fazla dayanamadim ameliyati onayladim yarin girecek. Insallah olumlu cikar sonuc o ölürse cok uzulurum. Iste boyle bir cikmazin icindeyim. Siz anesteziden evcil hayvanini kaybettinizmi yada oyle bir tanidiginiz varmi ? Simdiden tessekirler

6 CEVAP

Sarecansu

gaz anestezi yapan bir yerde yaptırın mutlaka böyle bir risk varsa

Ayse_naz_G

umarım ameliyat iyi geçer çok üzüldüm gerçekte:(

zuhall

Yanlis hatirlamiyorsam ameliyati yapilmisti ve bir sorun cikmadi.

Sarecansu

gaz anestezi yapan bir yerde yaptırın mutlaka böyle bir risk varsa

guineapigela

Evet :)

Beyzanurtzlk

Benim kediminde böyle bir riski vardı geçen hafta oldu. Korktum vazgeçmiştim. Ama şöyle düşünün kaderinde o gün o saat ölmek varsa evde en güvenli yerde bile birden ölebilir içinizi bence böyle rahatlatabilirsiniz :")