Mama Kalmadi......

dilara98

Arkadaşlar 2 aylik kedilerimin junior mamasi kalmadi.Şuan açik market yok.Elimde sterilised kuru mama var onu versem sorun olur mu bilenler yazabilir mi

5 CEVAP

dilara98

İshaller di tedavileri yeni bitti.Veteriner asla insan yemeği vermeyin dedi.O yüzden kadarsız kaldım.3 saat önce yediler.

doren07

En son kaç saat önce mamasını verdiniz. 2 gün aç kalabilirler gönlünüz razı gelmezse bir yumurta haşlayıp sarısının yarısını yedirebilirsiniz

doren07

Geçmiş olsun.. Her hangi bir sağlık sorunu yoksa sabaha kadar bir sorun olacağını düşünmüyorum.

dilara98

Tamam teşekkürler

lokum_british

Sterilized kedi maması vermeniz aç kalmalarından iyidir. Normal mamalarda %20 yağ oranı varken, sterilized mamalarda %10 yağ oranı varmış. En azından o mamayı bir poşetin içine koyup döverek biraz ufaltın, yarın mama alana kadar idare edin derim ben.