Sokak Canlılarımız Üşümesin

batinaydogan1

Sokak canlılarımız için bu tarz kutudan evler yapabilirsiniz. Malum kar, kış kapıda bı soğukta hasta olup ölmesin diye kutuları atmayıp değerlendirin derim. Ben birazda mizah kattım Üstüne de yazdım ki birileri bilsin atmasın.

12 CEVAP

doren07

Bunu gördükleri an alıp çöpe atacak o kadar fazla cani var ki..

ayse1310

Merhaba etrafını jelatin folyo ile kaplarsanız yağmur, kar suyu almasını engellersiniz :) çöp poşetine sarsanız bile olur.

Sevdakkus

bayburtta okuyorum ve hava durumu eksilerde her hafta bu şekilde kutudan yapıldığım ev çöpe atılıyor malesef. Yinede güzel davranışınız için tebrik ederim. Keşke herkes onlarında bir canlı olduğunu düşünebilse hayvan diyip geçiliyor üzgünüm.

DEMET92

Allah razı olsun sizden . keşke sizin gibi insanlar çoğalsa ve bu evleri atan canileri de Allah ıslah etse. emeğinize sağlık. ben de eşimle yapacağım inşallah

Friolero

Babam işyerinin önündeki kediler için böyle bir şey yapmak istediğini söyledi bugün. Teşekkürler. Yalnız ben etrafını straforla çevirmeyi düşünüyorum.

Berii

Keşke herkes siz gibi düşünebilse.. Yurtta kalıyorum bir nevi dağ başında kedi veya köpek hepsini toplayıp dağ başına bırakıyorlar. Kimsede sahip çıkmıyor hatta yurdun güvenlik görevlisi gelmesinler diye bu soğukta soğuk su döküyor üstlerine. Engel olmaya çalıştım oldum da tutanak yedim ama olsun :))

batinaydogan1

@Berii üzülsüm sizin adınıza ne yazık ki insanlarımız insanlıktan uzaklaşıyor. Şu da ayrı bir kanaat bence hayvan sevgisini yaşamayan insanlardan çokta insanlık beklememek lazım.

@DEMET92 ah o canilerinde yuvalarını bi yerlere atsalar bak o zaman nasıl insanlaşıyorlar. Teşekkür ederim bu arada

batinaydogan1

@ayse1310 yağmur gelmeyen bi yerde şu an bu o yüzden akıl edemedim ama bi dahakine öyle yaparım :)

EZK

Öncelikle duyarlılığınız için teşekkür etmek isterim. İnsallah zarar vermezler..

batinaydogan1

@Friolero çok sevindim ben teşekkür ediyorum. Bu arada resimlerdeki fıstık yeşili olan ince strafor ben içine yaptım onu :)

Friolero

Aa öyle mi :d ben onu anlamadım. O zaman kusursuz bir çalışma olmuş diyelim. Elinize emeğinize sağlık :)

batinaydogan1

Kusurlarımız çok keşke kalın strafor olsaydı ve daha büyük kutuya yapabilseydim :(