Kedi Tarama İçin

aleynacamgoz

Kedim fazlasıyla tüy döktüğü bi döneme girdi tüylerini düzenli taramak için sizce bu tüy toplayan eldivenler mi daha kullanışlı taraklar mı? Marka önerisi de yapabilirseniz sevinirim

4 CEVAP

batinaydogan1

Hem eldiven hem tarak ile birlikte aşabilirsiniz bu dönemi bence

EZK

Ben tüy toplayan eldiven kullanıyorum gayet memnunum. Tüy yumaklari havada ucusuyordu daha onesinde. Bi süre ilaç da kullandık. Onun da etkisi olmuştur belki bilemiyorum. Veterinerinize de danışabilirsiniz. Eldiven markası demişsiniz.. Burdaki eldivenin fiyati gayet uygun. Ondan kullanıyorum ben. Burdan almamistim ama aynı işlevi görüyordur herhalde.

Cldkgkcs

Eldiven ve tarak ikisini de kullansanız iyi olur aslında

izmir_pet

Aslinda ikiside olmasi daha iyi ama soyle diyim. Secim.yapicaksaniz uzun tuyluyse firca tarak sart. Kisa tuyluyse taraf ise yaramiyo eldiven sart. Zaten cok uygun fiyata ikisinide alabilirsiniz en guzeli. Ama benimki uzun tuylu oldugundan tarak aldim ve cokk memnunum bizim icin yeterli geldi eldiven almadim daha:)