Kedi Tüyü

EsMaCaN

Arkadaşlar lütfen bilenler acil cevap versin. Kedimi geçen ay kısırlaştırdım ameliyat yerini traş etmişlerdi. Tüylerini geri nasıl çıkartabilirim. Kendi kendine uzuyor zaten ama onu öyle görünce çok üzülüyorum. Onu okşarken elim tüysüz yere denk gelince hemen irkiliyor. Ne yapabilirim bu konuda. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

7 CEVAP

batinaydogan1

Biraz zamana ihtiyacı var kendi kendine uzaması en sağlıklısı

Sarecansu

bunu bende merak ediyorum ne kadar sürede uzar acaba oradaki tüyler

onurhhn

Zamanla uzayarak eski halini alıyor merak etmeyin. Kedinizde alışıyor zaten.

EsMaCaN

Tşk ederim hepinize.

Bgisan

Bizimkine de damar yolu açmak için traş ettiler patisinin üstünü yaklaşık 2 aya anca eski haline döndü. Ama evet görünce insan çok mutsuz oluyor.

Breda

kısırlaştırma sonrası bir kedimizin tam 2 ayda eski halini almıştı tüğleri.. diğer bir kedimizin de 1.5 ay..

EmineDuman

Benimki de yeni kısırlaştırıldı ama tüy büymesi benim için sorun değil sizin için de olmasın ve değişik uygulamalar yapmayın kendiliğinden uzaması bence en doğrusu