Güvenilir Siteler???

rabia423

köpeğime tasma almak istiyorum kapıda ödemesi olan güvenilir sitelerden önerebilirmiiniz lütfenn ?? acill!!!**

7 CEVAP

izzy

Petlebi.com

Burakknksvr

********** de cok hoş şeyler oluyor ama yurt dısından geldiğindan cok gec geliyor fiyatıda genelde cok iyi oluyor kesinlikle güvenilir bir site

zzAr

bu sitede var kapıda ödeme var, tasma da bulabilirsin

rabia423

kapıda ödeme varmı petlebi de ?

fusion

yukarıda yazılmış kapıda ödeme var diye okumuyorsun galiba sen soruna verilen cevapları

FParadox

Kapıda ödeme olduktan sonra güven konusu sıkıntı olmaz sonuçta kapıya geldiğinde ücretini ödüyorsunuz :)

Holosko

Benim ablam kopek kiyafetleri satiyo istagrama jackindolabi