Aylik 40 Liralik Yada 50.Liralik Mama Oneriniz Varmi Butcem En Fazla Kumu İle Birlikte 100 Liradır

Nilakca

Aylik 100 lira ile sinirli butceye uygun mama oneriniz bu 100 lirada kumda dahil

2 CEVAP

Ahsenbb

100 liranın içinde kumda varsa neden 40 50 bir kedinin kullanacagı max kum ayda 10 kilodur ben vancat lavanta kokulu kullanıyorum 2 tane 10 kgluk alıyorum 2 ay gidiyor bazı sitelerde bu şekilde indirimli bulabilirsiniz 45 tlye almıştım ben ikisini ayda kum masrafı 22.5 derseniz 77.5a güzel bir mama alabilirsiniz 40 50 tlye mama alıp hem kedinin sağlığını bozmayın hem de mamadan kısıp onun birkaç katı olan veteriner masraflarını da aklınızdan çıkarmayın.Kedinizle uzun ömürlü bir yaşam dilerim

Ahsenbb

Ve bir öneride bulunmak istiyorum:
N&d yavru kedi maması alırsanız 10kg luk 6 ay size yeter ve ayda 75 tl gibi bir fiyta denk gelicek 75+22.5=97.5 bütçenizden az hem sağlıklı hem kaliteli.