Üç Kedi

denizclkgl

Merhaba üç kedisi olan arkadaşlar varsa çok zorluk çekip çekmediklerini merak ediyorum haftaya üçüncü kedimi sahiplenicem beni ne tür zorluklar bekliyor ve ne tür güzellikler. Teşekkür ederim :)

3 CEVAP

Friolero

2 kedi ile 3 kedi arasında bir fark yok. Ancak 3ten sonrasi ciddi sıkıntı. Siz 2. Kediyi yeni sahiplenmiştiniz sanki. Hızınıza yetişemiyorum :)

denizclkgl

Çok güzel o zaman :) aynen öyle çok hızlı gelişti herşey :)

Friolero

Benim yavru kedilerim var. 40 güne falan sahiplendircem. Aklınızda bulunsun.