Tavşan

LopSever

TAVŞAN SAHIPLENMEK ISTIYORUM UOKMU YARDIMCI OLABILECEK

22 CEVAP

Ecerana

Facebook tan ya da instagram dan bakabilirsiniz İzmir lop tavşanı sayfası var facebook da benim bildiğim ama nereli iseniz oranın satıcılarına bakın isterseniz ama başka şehirler de de ulaşın sağlıyorlar diye biliyorum

Ecerana

Petshop lar kış olduğu için çok tavşanlar satmazlar evet ama tavşan yaş kış üreyen hayvandır o yüzden bulabilirsiniz ben ni ara sahibinden sitesinden tavşan bölümünde görmüştüm satılık tavşanlar

Ayse_naz_G

petarkadaş da birsürü cins var bakın derim

Ayse_naz_G

petsbook var

LopSever

Petsoplara baktim adamlar kış oldugu icin yavrulamiyomus ondan sahiplenmek istedim ama bu gidisle yazi bekleyecez heral

LopSever

Internet ten bakiom antalyada varmis ciftlik arkadas önerdi

Hollanda lopu facebook gruplarında 5ay- 1 yaş arası sahiplendirecek birini bulabilirsiniz ancak cüce tavşanı bırakın ücretsiz vermeyi üreten bile Türkiye'de çok az ve son 5 yılda artış göstermeye başladı.