Tavşan

LopSever

TAVŞAN SAHIPLENMEK ISTIYORUM UOKMU YARDIMCI OLABILECEK

22 CEVAP

guineapigela

Petlebi ilanlarina veya baska ilablara bakabilirsiiz

izmir_pet

Sahiplendirme sitelerine instagrama falanda bakin ama tavsan cok fazla cikmaz sahiplendirilen. Sansinizi deneyip bakin:)

Berii

Petarkadas var hatta hollanda lopu var bi tane sahiplendiriyolar ama istanbulda belki imkanınız vardır almaya

Ecerana

Tavşan çok sahiplendirilen bir hayvan değil nadirdir yani size tavsiyem petshop gibi yerlerden değil de bu işle uğraşan kişilerden almanız. Petshop ta hayvanlar genellikle hasta oluyor ve iyice hastalıktan ölene kadar adam satmaya devam ediyor biz bizzat yaşadık bunu. Bu hayvan hasta demesek satacaktı bize yani.

izmir_pet

Siz cins tavsan mi istiyorsunuz?

Ecerana

Tavşanların hepsi cinstir zaten :) ben tavşanlara kediler gibi bakmıyorum yani normal dik kulaklı tavşanda alsan lop angora vs tavşanlar dan da alsan para ile alacaksın mecbur. nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama facebook da tavşan siteleri var oradan bakabilirsiniz

LopSever

Lop tavsani yada cüce lop istiyorum bulamiyorum cok istiyorum bi tane benim kucuk bi can in olmasini

onurhhn

Yaygın olarak beslenen bir tür değil malesef bulup sahiplenmek zor.. Petshoplardan yada tavşan çiftliklerini araştıracaksınız.

LopSever

Site oneriniz varmi petlebiden baska

LopSever

Tamam sagolasin bakim bi

LopSever

Petsoplar para odakli yazik hayvanlara usuyolar olse umurlarinda olmuyo

LopSever

Facebook kullanmiyorum malesef ama bi lop yada cuce lop bulabilsem cok sevinecegim

izmir_pet

Cins dememin sebebi irklari bilmiuorum hic isimlerini de:) o yuzden sordum. İnstagramda bi sayfa buldum cok tatlislar var ama ucretli sahiplendirme tabi haliyle. Tavsanlar zaten kuslar gibi satiliyorlar. Sahiplendiren cok az, onlarda normal tavsanlar. Sizin istediginiz turler dgl. İsterseni instagramda bakabilirsiniz

LopSever

Ismi ne hesabin tavsanlar o kadar sevimlilerki yatip kalkip onla ugrasiyon cok eglenceliler

izmir_pet

Ama soyliyim ben sadece simdi gordum yerini biseyini bilmem. O yavrucuklarin sartlarini bilmem siz arastirirsiniz. "tavsan_sahiplendirme" ismi. Altinda baktim da teddy lop gibi bisey yaziyodu..