Lutfen Yardim Edin

Mihawim

Kedim minis cok hasta kedi gribi olmus evde tedavi etmek zorundayim lutfen yardim edin veterinere gotur demeyin goturemem imkanim yok lutfen yardim edin kizimin olmesini istemiyorum...

11 CEVAP

lokum_british

İnek sütünün hiçbir yararı yok hatta zararı var kedilere. Sütteki laktozu parçalayabilecek enzimler onların sindirim sisteminde yok maalesef. Süt vermeseniz daha iyi :/

lokum_british

Bir de vetmate uygulamasını indirin, ilk üyelikte veterinere 2 tane ücretsiz soru sorma hakkınız oluyor. Veteriner hangi ilaçları vermeniz gerektiği konusunda yardımcı olabilir. Çok geçmiş olsun.

Ecerana

Grip kedilerde hafife alınacak bir hastalık değildir. Benim kedim 2-3 haftadır girp be daha tam atlatamadı 5 gün antibiyotik iğne kullandık gözüne damla damlattık 2 hafta ve iğne bitse bile hastalığı geçmedi Bi beş gün daha şurup içirdik. Eğer ücretten dolayı gidemiyorsanız lütfen gidin size yardımcı olurlar. Başka sebebi varsa bilemiycem

Sude2003

Benim sokakta besledigim kedimde böyle olmuştu bayağı bir uğraştık ama geçmedi ölecek zannetmiştim veterinere götürdük aşı yaptı direk geçti. O yüzden mutlaka gidin derim nasıl bir probleminiz var bilmiyorum ama götürün derim. Umarım iyi olur

lokum_british

İbb Veteriner hizmetleri tarifesi. Aslında muayene ücreti 13tl belediyede. Çok mu zor durumdasınız, belediye veterinerine de mi götüremiyorsunuz? :(

Mihawim

Tesekkurler kedime su torbasi koydum biraz isindi sut isittim verdim simdilik iyi gorunuyor tesekkurler ilginiz icin

Melikedidem

Süt kediye iyi gelmez :/ yarı yarıya sulandırarak verin en azından.

Mihawim

Zaten suyla karistirdim

Patici01

Benim sokak kedimde böyle, burun göz akıntısı+ öksürük var.

Kedisvr_

Aşı bağışıklık düşmesine sebep oluyormuş.bu yüzden hasta kediye yapılmaz demişti benim gittiğim veteriner ama sizin ki nasıl oldu anlamadım

Mihawim

Kedim yemek yemeye başladı kızıma biraz yas mama verdim şimdi sıcacık uyuyor fazla birseyi kalmadı veteriner gittik parazit olduğunu söylediler ve ilaç verdiler şimdi daha iyi çok tesekkurler