Orjinal Furminator Fiyatı?

Fablemoon

Biz furminator sipariş alıcağızda 130-150 tlye gördüm orjinal midir sizce? Almalı mıyım? Fotoğrafta

7 CEVAP

lokum_british

Kendi sitesinden orijinaline baktıktan sonra hepsi sahteymiş gibi geliyor bana.

Fablemoon

İnternetten satın almayacağım veterinerimizden alacağım fotoğrafta göstermek için koydum

batinaydogan1

Güncel satış fiyatı 135 tl civarı. Eğer metal tarak kısmında lazer işlemesi varsa orjinaldir

lokum_british

Orijinalinin metal kısmında bu şekilde lazer işleme yazı olduğunu söylemişlerdi

dorukhanalev

ben yurtdışından ******dan aldım. Sadece ona orjinal dediler. Türkiye'de 3 farklı yerden aldım hepsine sahte dediler. Bir kere hologram olacak 2 2 daha 4. Sonra üstünde lazer işlemeleri olacak. Long Hair Short Hair yazan yerler bitişik olmayacak. yani SHORTHAIR değil de LONG HAIR yazacak. diş kısımları nizamlı olacak yamuk olmayacak gerçek fotolarını atın bana size söylerim. FUrminator ile telefondan görüşerek çok bilgi aldım.

Musege

En temizi ******dan almak. Almanya'dan 26.60 euro'ya geliyor. Kafanızda soru işareti kalmaz.

zuhall

Ben 2 sene once bu siteden almistim. 90 lira civarindaydi. Orjinal oldugunu dusunmuyorum ama nerdeyse birebir yani kullandigimda bir sıkıntı yasamadim. Orjinali icin en mantiklisi yurtdisindan siparis etmek